Bubble gun

Chciałabym Wam pokazać pewien gadżet, który, że tak powiem, otwiera przed nurkami morze możliwości. ;) Nie jest to jeszcze element standardowego wyposażenia nurka, ale jak będziecie mieć szczęście, to spotkacie się kiedyś z takim urządzeniem lub nawet go doświadczycie na własnej skórze. To bubble gun, czyli pistolet bąbelkowy! ;)

Bubble gun został pierwotnie wymyślony jako urządzenie do sygnalizacji pod wodą. Miało się ono szczególnie przydawać w wodach o ograniczonej widoczności. Urządzenie, najprościej mówiąc, strzela obręczami z bąbelków. Z tego powodu, poza jego standardowym przeznaczeniem, świetnie nadaje się do wszelkich głupawych gier pod wodą. Wyobraźcie sobie tylko potencjalne zastosowania takiej genialnej zabawki! Podwodny paintball, podwodne podchody, gra w ganianego z innymi nurkami… lub po prostu zaskoczenie swojego „partnura” bąblowym strzałem. ;)

Oczywiście, jak z każdej zabawki dla dużych dzieci, i z tej trzeba korzystać z głową. Trzeba uważać na swoje otoczenie, a zwłaszcza na różne wodne potwory, bo one mogą nie być zachwycone taką zabawą. Tak więc celuj tylko w partnura, z pewnością sobie zasłużył! ;) Trzeba też częściej kontrolować zużycie powietrza, bo do produkcji bąbli zużywa się zapasy z własnej butli.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *